Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı Digitalzone, 20-21 Ekim’de Hilton Bomonti’de!
İnternet

Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı Digitalzone, 20-21 Ekim’de Hilton Bomonti’de!

Uluslararası dijital pazarlama ve SEO ajansı olan Zeo Agency, içerik üretimi, online itibar yönetimi ve kullanıcı deneyimi optimizasyonu konularında hizmet vermektedir. Web sitesinde yaptığı çalışmaların detayları, dijital pazarlama ile ilgili bilgilerin bulunduğu blog ve referanslarını bulabilmek mümkündür. Zeo Agency, kendisinin de içerisinde bulunduğu sektör olan dijital pazarlama ile ilgili bir etkinlik olan Digitalzone konferanslarını organize etmektedir.

2016 yılında Dünyaca ünlü Distilled SEO ajansından Tom Anthony’nin de konuştuğu etkinlikte, dijital pazarlama alanınca katılımcılar ve konuşmacılar arasında çok değerli bilgi aktarımı yaşandı. Doğu Avrupa’nın en büyük organizasyonu olan Digitalzone bu sene de 2 gün boyunca katılımcılarına dolu dolu ve eşsiz bir deneyim sunacak. Yurt dışı konferanslarına ya da eğitimlerine gidemeyenler için inanılmaz bir fırsat olan Digitalzone’da değişen dijital dünyaya nasıl uyum sağlamamız gerektiğine dair önemli ip uçları verilmektedir. Önceki yıllara oranla daha geniş kapsamlı bir içerik sunan etkinlik sonundaki sohbetler ve workshoplar katılımcılar için ayrı bir keyif oluyor.

Etkinliğin kendi web sitesinde, 2 günlük etkinlik programına dair daha detaylı bilgiler bulabiliyoruz. Arama motoru optimizasyonu, web sitelerinin Google’ın arama faktörleri sıralamasında nasıl yer aldığı, değişen dijital pazarlama yenilikleri, kullanılan araçlara gelen güncellemeler ve bu güncellemeler ile birlikte ortaya çıkan sorunlar ile çözümler konferanstaki sadece bazı başlıklardandır. Zeo Agency, dijital pazarlama konusunda konferanslar düzenleyerek ülkemizde var olan büyük bir açığı kapatmaktadır. Eski Google çalışanı Kaspar Szymanski’nin konuşacağı Digitalzone, dijital pazarlama ilgililerine 2 gün sürecek, dünyaca ünlü SEO uzmanlarına sorular sorabilecek, sohbet edebilecek ve sektör tecrübelerinden faydalanabilecek bir fırsat sunuyor.

Bu seneki konuşmacılardan biri olan Kaspar Szymanski, Searchbrothers kurucusu ve aynı zamanda Google Search Quality ekibinin en eski üyelerinden biridir. Sektörün en tanınmış SEO uzmanlarından biri olan Kaspar Szymanski, Google güncellemelerinden etkilenmiş web sitelerinin iyileşmesine destek veriyor. Aynı zamanda destek verdiği müşterilerinin arama motorlarından maksimum faydayı almasını da sağlamaktadır. Google ile ilgili oldukça sağlam bir bilgi birikimine sahip olan Szymanski, bu sene konferansta engin tecrübelerini paylaşacak. Yeni ya da eski, küçük ya da büyük fark etmeksizin bir web sitesinin en samimi ilişkisi arama motorları iledir. Bu yüzden arama motorları ile uyumunun sürekli olarak takip edilmesi, güncellenmesi, hataların çözülmesi ve sıralaması hakkında bilgiler verecektir.

Uzmanların birebir kullandıkları SEO tekniklerinin anlatılacağı, bu konuşmaların sunum ve workshoplar, hatta içerik pazarlama etkinlikleri ile de desteklenecek bir organizasyon olan Digitalzone’un sonunda, katılımcılar, akıllarında yeni pazarlama stratejileri, yenilenmiş yapılacaklar listesi ve tanıştıkları yeni kişiler ile olan bağlantıları ile işlerine döneceklerdir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir