Altın Hesaplarında Kuveyt Türk Ayrıcalıklarını Deneyimleyin!
İnternet

Altın Hesaplarında Kuveyt Türk Ayrıcalıklarını Deneyimleyin!

Proaktif yöntemler ile hareket eden Kuveyt Türk, bireyse çatısı altında müşterilerini altın hesaplarının avantajları ile tanıştırıyor. Altın hesapları, vadesiz olarak açılan hesaplarınızın altın türünde değerlendirilmesini sağlıyor. Bu sayede tüm birikimlerinizi gram türünde altın olarak hesabınızdan çekebiliyorsunuz. Üstelik farklı hesap türlerinden bir tanesini tercih edebilmeniz mümkün.  “Altın Cari Hesabı”, “Altın Birikim Hesabı”, “Altına Altın Katılma Hesabı”, “Ziynet Altın Katılma Hesabı”, başlıca altın hesapları arasında geliyor. Kendinize cazip gelen hesap seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek birikimlerinizi altın bazında değerlendirebilirsiniz.

Birikim Yöntemlerinde Yenilikçi Dönem

Köklü bir geçmişe sahip olan banka kuruluşu Kuveyt Türk, altın bankacılığı çatısı altında cari hesap hizmetini ön plana çıkartıyor. Altın alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmenize yardımcı olan altın hesabı, tasarruf ve saklama amacıya kullanılıyor. Depo edilen tüm altın türleri, 995/1000 saflığında muhafaza edilerek saklanıyor. Verdiğiniz talimatlar doğrultusunda altın birikim hesabınızdan dilediğiniz kadar çekim yapabilirsiniz.

Altın günlerini takip etmeniz daha başarılı ve doğru bir birikimde bulunmanıza destek olacaktır. Kolayca Ziynet Altın Katılma hesabı için başvuru yapabilir ve ziynet altınların 24 ayar karşılığını hesabınıza aktarabilirsiniz. Faizsiz getiri sağlayan birikim türlerinden Altına Altın katılma hesabı da tercih edebileceğiniz birikim türlerinden bir diğeri. Yenilikçi hesap türünde tüm birikim reel altın türünde işletiliyor ve elde edilen kar altın türünde hesabınıza yansıtılıyor.

Tercih Edebileceğiniz Altın Türleri        

Altın hesapları için avantajlı olan Kuveyt Türk, birikimlerini altın olarak değerlendirmek isteyenlere İstanbul Altın Rafinerisi güvencesi sağlıyor. Gram altınlar; 1, 1.5, 2.5, 5, 10, 20, 50 ve 100 gram seçenekleri ile Kuveyt Türk şubelerinde yer alıyor.

Altın hesaplarında aynı zamanda çek, havale ve emir işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Altın çek, üzerinde yazan tutar kadarıyla altın alabilmenizi sağlıyor. Çek ile kolaylıkla fiziki çekim yapabilir ve altınlarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz. TL, dolar ve hesaptaki altın kadar altın çek alabilirsiniz. Altın hesaplar arası otomatik olarak alım veya satım talimatı verebilirsiniz. Tüm döviz ve kıymetli madenler için otomatik talimat verebilirsiniz. Kuveyt Türk’ün altın hesabının özellikleri ile siz de tanışarak birikimlerinizi doğru yönde değerlendirebilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir