iPhone iOS 9 Beta Nasıl Yüklenir?
Öğrendiklerim

iPhone iOS 9 Beta Nasıl Yüklenir?

Geçtiğimiz günlerde iOS 9’un tanıtımı yapıldı bildiğiniz üzere. Apple en çok ihtiyaç duyduğumuz pil ile ilgili ilk defa bir adım. Demek ki olabiliyormuş. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine merakla hemen iOS 9’u araştırdım güncelleme kontrolü yaptım ancak olmadı. Genelde yeni bir yazılıma geçmek için geliştirici hesabına sahip olmamız gerekli ancak paylaşacağım linkten indirip kurduğunuz takdirde geliştirici hesabına gerek duymayacaksınız. Bir şekilde bu engel aşılmış ya da Apple müsade etmiş olmalı.

ios 9 pil

Öncelikle şunu demo ya da yeni çıkan yazılımlar her zaman avantajlı olmayabilir. Hata olasılığı yüksek olabilir. Ben şuan iOS 9 kullanıyorum bazı uygulamalarda ufak tefek sorun yaşıyorum o kadar bunun dışında ciddi bir sorunla karşılaşmadım. Belki de bana denk gelmemiştir. Bunları düşünüp öyle iOS 9’u kurmanızı tavsiye ederim.

Lafı daha fazla uzatmadan iPhone iOS 9 Beta Nasıl Yüklenir anlatayım hemen.

Buradaki #link‘ten telefonunuzun modeline uygun olan iOS 9 yazılımını tıklayıp indirin. İndirmek için Torrent’e ihtiyacınız olabilir.  Ben Torrent’le indirdim. Yazılım indirdikten sonra telefonunuz itunes’e bağlayın ve güncelleştirmeleri denetle kısmına Shift’e basarak tıklayın göz at şeklinde açılan pencereden indirdiğiniz yazılımı yükleyin. Bundan sonra bekleyin gerisi zaten kendiliğinden halloluyor. iOS 9 yazılımınızı güzel günlerde kullanın.

One thought on “iPhone iOS 9 Beta Nasıl Yüklenir?

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir