HP Pavilion dv6 Laptopum Çok Isınıyor
Genel

HP Pavilion dv6 Laptopum Çok Isınıyor

Hepsiburada.com’dan aldığım HP Pavilion dv6 model laptopumu şu yazımda anlatmıştım parasını verip binbir zorluklarla aldığımı. Hayırını göremeyeceğim sanırım bu laptopun anlamadım gitti doğrusu. Laptopu almadan önce özelliklerini detaylı bir şekilde araştırmıştım. Bu işten iyi anlayan arkadaşlarıma da danışmıştım. Laptop hakkında yapılan yorumları da okumuştum. Küçük bir detay gözüme batmamıştı. Isınıyor ama idare eder gibilerinden yorumları gözardı etmiştim. Isınsın ne olacak ki diye düşünmüştüm.

Laptopu kullanmaya başladıktan 2/3 ay sonra ısınması rahatsız etmeye başladı bile bu problem değil ama asıl problem belli bir ısıyı yakaladığında laptopum kendini kapatıyor. Normal bir şekilde beklemeye alsa hadi o da neyse direk elektriği kesilmiş pc gibi kapanıyor!  Genelleme yapmak doğru olmaz ama Hp laptop alan hangi arkadaşım olduysa bir problem yaşamıştır.

Neyse artık bir daha Hp almam. Hp‘den ziyade en küçük ısınma sorunu olan laptop almayacağım. Bu arada küçük bir dipnot geçeyim Hp artık laptop üretmeyecekmiş sanırım onlar da anladılar bu işi yapamayacağını.

2 thoughts on “HP Pavilion dv6 Laptopum Çok Isınıyor

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir