Keşfedilmeyi Bekleyen Hazine Google
İnternet

Keşfedilmeyi Bekleyen Hazine Google

Her gün istisnasız girdiğimiz site değil mi Google? Bazen kızıyorum kendime adamlar uğraşmış yapmış biz karıştırmaya üşeniyoruz. Neden mi bahsediyorum Google’nin genelinden değil sadece bir hizmetinden,  Analytics’ten yani. Geçtiğimiz hafta Analytics’i karıştırdım durdum. Eticaret sekmesini aktif ettik. Adamlar artık gerçekten aşmış. O kadar güzel hizmet veriyorlar ki şaşırıyorum bazen. Neden bu hizmet bedava, neden premium kısmı yok onu da anlamış değilim açıkçası. Sadece Analytics böyle ise diğer hizmetlerini düşünemiyorum Google’nin.

Keşfedilmeyi bekleyen hazine gerçekten. Bünyesinde bir çok detay barındırıyor. Başta şöyle bir bakınca basit geliyor ama aslında hiçte o kadar basit değil. Hani derler ya her zaman keşfedilecek bir yanın olsun işte Google’de böyle 🙂 Karıştırdıkça yeni şeyler keşfediyorsun. Her geçen gün Google’nin değeri gözümde artıyor. Gmail’le alakalı bir yazı yazmıştım gerçekten de doğru Google’nin verdiği hizmeti parayla satın alamayız.

Şuanda çalıştığımız yazılım firması ufak tefek şeylerden dudak uçuklatan paralar talep ediyor ya da talepler karşılanamıyor.  Bunu göze alarak düşündüğümde Google amca sen başkasın diyorum.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir