Beyinsiz Adam Hakim Türkmen Kimdir?
Sosyal Medya

Beyinsiz Adam Hakim Türkmen Kimdir?

Twitter kullananların mutlaka tweetlerine rastladığı bir kullanıcı adıdır @beyinsiz_adam. Çok rastladım ama takip etmiyordum son zamanlarda yazdığı köşe yazılarıyla birlikte dikkatimi iyice çekti. Geçtiğimiz günlerde abimin verdiği video linkini inceledim kendisi Ntv’de “Bana Söz Ver” programına konuk olmuş.

Gerçek adı Hakim Türkmen olan @beyinsiz_adam’ı iyice dinledim. Aslında görüldüğü gibi değilmiş dedim. Hakim Türkmen’in sağlam bir alt yapısının olduğunu düşünüyorum. Kendisi de zaten sadece Twitter’dan ibaret olmadığını yaptığı ve yapacağı işlerin ( Köşe yazarlığı ve kitap çıkartmak vb.) zaten aklında olan işler olduğunu belirtiyor. Belki de birazcık şansı yaver gitmiştir artık o kadarı da tuzu biberi olsun.

Dün “Çankaya Sofrası”na davetli olan katılımcılar arasından İsmail Hakkı Polat, Serdar Kuzuloğlu gibi isimler arasında Hakim Türkmen de vardı. Son attığı tweetler insanı güldürmeyecek gibi değildi doğrusu.

Konuyu dağıtmadan. Klişe olmuş bir söz olacak ama hiçbir başarı tesadüf değildir misali tam bir örnek. Neyse fazla söze ne hacet videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir