Facebook Profilin Kadarsın
Haykırdıklarım

Facebook Profilin Kadarsın

Her yere atlamalı. Oraya da buraya da her yerde olmalı. Oradaki seminere buradaki derneğe karşıdaki kulüpte de olalım. Hadi şuradaki konsere gidelim. Bol bol poz verelim facebook profilimiz şenlensin. Her verdiğimiz poz profillik olsun.  Her yerde ama aslında hiç bir yerde. Aktif ol hadi hadi aktif ol.

 

Çok şık ol. Bilir kişi gibi davran. İşin başından aşkın olsun. Göstermelik olsun her şey. Facebook ta gelen etkinlik davetlerine gitmesen bile kabul et. Sürekli kendimi geliştireyim uçayım ayaklarında ol. Harikasın sen dostum.

Helal her karede varsın. Herkes seni biliyor çok popülersin. Sen bir idolsün.  Online offline her yerdesin sen. Bilmesen de biliyormuş gibi davran. 3 yaptıysan 5 anlat. Burnun havada olsun. Çevrendeki dostlarını vur kır parçala hedefe odaklan. Başaracaksın sen.  Konuya hakim gibi davran. Bol bol eleştir. Facebook’ta herkesi arkadaş olarak ekle. Yeterli sayıya ulaşınca seni ekleyenleri beklet arada bir girdikçe kabul edersin. Vaybee desinler. Profilinde güzel anlamlı sözler yaz ama öyle böyle değil sözlük gibi olsun günde birkaç kere Necip Fazıl’dan ya da Can Yücel’den sözler  yaz. Diğer arkadaşlarında beğensin yorum yapsın. Sen busun işte harikasın. Kariyer genç girişimci dijital pazarlama vs. sözleri sık sık kullan. 10 numarasın. Beyin bedava. Sonra da alçak gönüllülüğünle hava at insanlara…

Not: Bu yazı bir kişiyi hedef almaz.

,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir